ما با چشمان باز این راه را انتخاب کرده ایم

درباره ما

درباره ی شرکت فرایند پردیس سینا

یکی از نشانه های پیشرفت در عرصه جهانی، سهم یک کشور در تولید و توسعه علم و فناوری های نوین است. هم اکنون شاهد تاثیر روز افزون صنعت زیست‌فناوری در ارتقاء کیفیت و سطح سلامت جوامع انسانی هستیم. به عنوان مثال، هر روزه داروها و فرآورده های زیستی و نوترکیب برای مقابله با بیماری های مختلف توسط دانشمندان این علم معرفی، تولید و روانه بازار می گردند. در دنیای امروز مجهز شدن و پیشرو بودن در فناوری‏های نوین و دستیابی به جدیدترین یافته‏ های علمی‌ ـ پژوهشی، یکی از عوامل بسیار مؤثر در معرفی و کسب اعتبار جهانی برای هر کشور می‏باشد.

شرکت فرآیند پردیس سینا در سال 1386 با بهره ‌مندی از توان متخصصین مجرب در حوزه زیست فناوری با هدف تولید تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی و داروسازی و فراهم کردن بستری مناسب جهت ثمربخشیدن دانش محققین این مرز و بوم تاسیس گردید و با مشاركت چندی از پژوهشگران بنام بيوتكنولوژی كشور، كار خود را آغاز نمود و با سرعتی غير قابل وصف توانست توانمندی های خاص خود را در طی اين چند سال نمايان كند و با درک کمبودهای ناشی از تحريم، با همكاری جمعی از مهندسان مجرب بر آن شد تا موانع پیش روی صنعت داروسازی و بیوتکنولوژی را كاهش داده و همگام با سایر محققان ایرانی در دانشگاه ها و موسسات مختلف، سهمی در اتکاء به محصولات داخلی و باور ملی در عرصه زیست فناوری داشته باشد.

 

این شركت­ دانش بنيان مورد حمایت ستاد توسعه بيوتكنولوژي، مركز همكاري­هاي فناوري و نوآوري هاي رياست جمهوري، تقدير شده در جشنواره نوآوري و شكوفایي بنياد ملي نخبگان و عضو انجمن بيوتكنولوژي مي­باشد و در این مدت بر آن بوده تا با بهره مندی از فناوری های روز دنیا  و با تلاش، پشتکار و خلاقیت، خدمات و محصولاتی کارآمد و در بالاترین سطح کیفیت ارائه نماید. حمایت، نقادی و رضایت مشتریان مهمترین ابزار رشد دانش ما در این سال‌ها بوده است. از این رو چشم امید به هدایت و لطف خداوند متعال داشته و ادامه مسیر موفق گذشته را با رویکردی نوین و با توجه ویژه به نظرات مشتریان محترم جهت ارائه راه حل‌ها و خدمات سریع و حرفه‌ای دنبال می کنیم.

 

يكی از فعاليت های اصلی اين شركت تحقيق و بروزآوری برای محصولات فعلی و نيز كسب دانش فنی برتر برای توليد محصولاتی با تكنولوژی بالا برای آينده كاری خود است و با دارا بودن آزمايشگاه های R&D وQ.C  در محل كارخانه با تمام امكانات و تجهيزات استاندارد و همچنين تيم مجرب و قوي برنامه نويسي و الكترونيك، محصولات خود را با كيفيت بالا تولید و روانه بازار می نماید. با ورود این محصولات به بازار داخلی و قدرت رقابت آن با محصولات مشابه خارجی صحت این ادعا قابل اثبات است.

 

هم اكنون اين شركت دارای دانش فنی توليد انواع تجهيزات بيوتكنولوژی و تحقيقاتی بوده كه با نام تجاری سينا به بازار ارائه نموده و با حضور فعال در نمايشگاه های معتبر تخصصی و تبادل اطلاعات و ارتباط با مراكز علمی و تحقيقاتی كشور نظير سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ايران، ستاد توسعه بيوتكنولوژی، انستيتو پاستور ايران، مركز همكاری های فناوری و نوآوری های رياست جمهوری و بنياد ملی نخبگان از جانب بسياری از دست اندر كاران اين رشته چه در داخل كشور و چه در خارج كشور مورد تایيد و توجه قرار گرفته است.

 

اصول اخلاقی این شرکت بر مبنای صداقت، شفافیت و پاسخگویی است. هر آنچه که ما انجام می‌دهیم براساس خواست مشتری است. ما به آنچه می‌گوییم، عمل می‌کنیم و نسبت به همکاران و مشتریان خود اهمیت، احترام، دلسوزی و انسانیت نشان می‌دهیم و همواره به نفع جامعه‌ای که برای آن کار می‌کنیم عمل می‌نماییم.